Фірмовий стиль

Логотип – один з найбільш ефективних інструментів реклами, впізнаваності товарів, торгових марок і головний атрибут іміджу компанії.

Ось кілька моментів, яких ми дотримуємося, і які допоможуть вам правильно оцінити результат роботи дизайнера:

  • знак повинен бути простий для сприйняття, повинен бути оригінальним, упізнаваним і відповідати завданням позиціонування;
  • повинен подобатися; всі його елементи повинні бути взаємопов’язаними і гармоніювати;
  • повинен масштабуватися, щоб однаково добре виглядав, як на візитці, так і на білборді;
  • дизайн знака повинен бути чітким і яскравим; оскільки це головний і єдиний символ в житті компанії.

Дизайнери студії з-груп мають великий досвід розробки логотипів, фірмових знаків, листівок, знаків для печаток і фірмових банерів, буклетів для різних сфер бізнесу. Ми в найкоротші терміни запропонуємо яскраве, індивідуальне і цікаве рішення для вашої компанії.

Створення логотипу – це один з найважливіших процесів у становленні іміджу компанії. Вдало розроблений фірмовий знак повинен стати відправною точкою в розробці інших елементів корпоративного стилю, які в комплексі сприяють зростанню впізнаваності компанії та популярності її товарів.

Якісний логотип необхідний компанії для її ідентифікації і успішного просування на ринку. Він формує яскравий і привабливий образ компанії, в якому клієнти повинні побачити місію, ідеологію і нематеріальні цінності бренду. Фірмовий символ бренду повинен легко запам’ятовуватися аудиторією і викликати почуття довіри і лояльності.

ДИЗАЙН ПОВИНЕН ПРОДАВАТИ

Яскравий. Зручний.
Сучасний.

Дизайн допоможе Вам виділитися серед конкурентів, збільшити продажі, підвищити вартість послуг і змусити повертатися клієнтів знову і знову.

Замовити консультацію