3д моделювання

3д моделювання – це можливість показати якість, доповнити образ і бажання купити, показуючи кінцевий результат. 3d це тривимірна графіка, а 3D-моделювання – це створення тривимірної моделі об’єкта, розробка візуального образу бажаного товару в обсязі ..

3д модель в залежності від завдання створюється реальної (автомобілі, будівлі, ураган, астероїд), або повністю абстрактної, вигаданою. 3д часто використовується для посилення або доповнення дизайну, який повинен допомогти показати красу необхідного об’єкта.

Якщо Ви, наприклад, виробник дзеркал, і хочете показати продукцію найкращим чином, щоб клієнти захотіли їх купити. 3д дозволяє створити модель дзеркала і розмістити в елітному інтер’єрі ванної кімнати або вітальні, що доповнює образ і підвищує бажання купити товар. Покупець відразу бачить кінцевий результат з продукцією – це подобається і результатом стає покупка.

Вартість роботи над 3д моделлю дорожче звичайної фотографії, але в перспективі це заощадить більше грошей і часу і за рахунок ідеального образу, і принесе більше продажів.

ДИЗАЙН ПОВИНЕН ПРОДАВАТИ

Яскравий. Зручний.
Сучасний.

Дизайн допоможе Вам виділитися серед конкурентів, збільшити продажі, підвищити вартість послуг і змусити повертатися клієнтів знову і знову.

Замовити консультацію