Модулі для сайту

Додаткові рішення для збільшення
функціональності сайту

Модуль (плагін) – простими словами, це компонент, що розширює функціонал сайту. Різноманітні модулі для сайту збільшують його функціональність, автоматизують процеси і тим самим сприяють підвищенню ефективності сайту та його взаємодії з відвідувачами. Завдяки модулям з’являються можливості, робити те, що відсутня в комплектаціях різних CMS (систем управління контентом). Наприклад, додавати на сайти форми замовлення / бронювання онлайн, інші форми, калькулятори тощо

На нашому досвіді були розробки автоматизації лотерей за допомогою написаних нами моделей, проведення розіграшів на сайтах, модулі для повідомлення дії на сайті і т.д.

Пропонуємо Вам послуги більш складного програмування з написання модулів і плагінів для сайтів.
Ми приймаємо замовлення на розробку модулів будь-якої складності і для будь-яких популярних CMS, звичайних сайтів написаних руками або побудованих на фреймворками.

Вартість розробки оцінюється в годинах і для кожного проекту складається кошторис, всі розрахунки проводяться індивідуально в залежності від складності модуля або проекту в цілому. Ви, можете написати ТЗ в довільній формі для попередньої оцінки Вашого проекту або звернутися до нас з питань поліпшення функціональності і автоматизації процесів на сайті.

Комплексні послуги

Отримуйте максимум, вибираючи комплексні послуги

Сайт + Реклама = Заявки від потенційних клієнтів вже в перший місяць після запуску. Аналітика, підтримка і подальший супровід.

Переглянути тарифні плани