Наповнення сайтів

Написання, редактура,
додавання текстів на сайт

Якщо Ви хочете, щоб Ваш сайт вигідно відрізнявся від сайтів конкурентів, ріс в пошуку і був цікавим для читачів – ми пропонуємо Вам послуги по наповненню сайтів.

Копірайтинг (Копірайт) – написання рекламних, сеошних і презентаційних текстів. Пишемо тексти з маркетингової складової на основі наданої вами інформації, зібраної з вільних джерел, або на основі власного досвіду автора.

Рерайтінг (Рерайт) – переписати, переробити, переробити чужий текст своїми словами, використовується по-перше для того, щоб уникнути порушень авторського права, шляхом зміни початкового тексту до рівня оригінального тексту на що дуже добре реагують пошуковики.

Контент менеджер – простими словами редактор сайтів, наповнення сайту текстової, графічної та іншими видами інформації (контентом). Фактично, контент-менеджер – це керуючий вашими інтернет-проектами, людина, яка бере на себе відповідальність за розвиток веб-ресурсу.

Комплексні послуги

Отримуйте максимум, вибираючи комплексні послуги

Сайт + Реклама = Заявки від потенційних клієнтів вже в перший місяць після запуску. Аналітика, підтримка і подальший супровід.

Переглянути тарифні плани