Реклама & Просування

Реклама в інтернеті і просування сайту в ТОП для збільшення заявок

Google Adwords – інструмент для розміщення контекстної реклами на сторінках видачі в пошуковику Google і на сайтах-партнерах Медійній мережі Google. В Google Adwords можна розмістити рекламу з оплатою за кліки по оголошеннях, це означає що гроші з Вашого рахунку в РК (рекламної компанії) будуть списуватися тільки тоді, коли відвідувач перейде на Ваш сайт, таким чином ми можемо забезпечити Вам потенційних клієнтів! Вашу рекламу в Google бачать саме ті, хто шукає в інтернеті інформацію про Ваші товари або послуги – тобто потенційні клієнти.

SEO просування або пошукова оптимізація – це комплекс заходів для підняття Вашого сайту (позицій сайту) в результатах видачі популярних пошукових систем таких як Google, Яндекс. Підняття позицій, по певних запитах користувачів, в верх (в ТОП) видачі пошукових систем, з метою так званого просування сайту і збільшення трафіку. Зазвичай, чим вище Ваш сайт в результатах пошуку, тим більше зацікавлених відвідувачів переходить з пошукових систем, чим більше відвідувачів – тим більше шансів, що їм сподобаються Ваші послуги або товари і вони стануть Вашими клієнтами! Ми займаємося SEO просуванням на професійному рівні, при цьому використовуємо тільки свої, напрацьовані роками методики. Всі роботи виконуються в ручному режимі, автоматичні сервіси не використовуємо!

Реклама в соціальних медіа – це реклама в соціальних мережах, торгових майданчиках, інтернет гіпермаркетах, засобах комунікації, спеціалізованих блогах, порталах, форумах та інших сайтах. Обираючи послугу реклами в соціальних медіа, Ви отримуєте можливість розповісти мільйонам користувачів інтернет про ваш проект, зацікавити їх – і перетворити в своїх лояльних клієнтів. За допомогою реклами, Ви залучаєте потенційних клієнтів і вирішуєте цілий комплекс маркетингових завдань: підвищуєте лояльність Вашої цільової аудиторії до бренду; покращуєте впізнаваність вашого бренду; отримуєте зворотний зв’язок (соціальні мережі, портали); залучаєте цільовий трафік на сайт, збільшуючи продажі; керуєте репутацією компанії, створюєте позитивний імідж бренду.

Email-маркетинг – один з найкращих інструментів в інтернет-маркетингу для бізнесу. За допомогою емайл-маркетингу ми вибудовуємо зв’язок між нашою компанією та потенційними або існуючими клієнтами. Результатом такої комунікації являється збільшення лояльності клієнтів до компанії і збільшення нових і повторних продажів, простими словами – утримання і приріст клієнтів. Розсилка по e-mail може бути виконана в найкоротші терміни і дозволяє охопити велику цільову аудиторію. Ми надаємо послуги з органзаціі E-mail-розсилок і створення фірмових шаблонів для листів, які додадуть солідності Вашої компанії і буде більш ефективними.

Яндекс.Директ – інструмент для розміщення контекстної реклами на сторінках видачі в Яндексі і на сайтах-які беруть участь в Рекламної мережі Яндекса (РМЯ). У Яндекс.Директі можна розмістити рекламу з оплатою за кліки по оголошеннях, це означає що гроші з Вашого рахунку в РК (рекламної компанії) будуть списуватися тільки тоді, коли відвідувач перейде на Ваш сайт, таким чином ми можемо забезпечити Вам потенційних клієнтів! Вашу рекламу в Яндексі бачать саме ті, хто шукає в інтернеті інформацію про Ваші товари або послуги – тобто потенційні клієнти.

SMS розсилка – Ми пропонуємо дешеві смс розсилки. Вам не потрібно замислюватися і попередньо планувати обсяги розсилки, щоб дізнатися остаточну ціну. У нас надаються значні знижки при відправленні великої кількості смс. Використовуйте sms для залучення клієнтів і повідомлень про акції та новинки! Індивідуальне ім’я відправника sms Ви можете використовувати будь-яке ім’я відправника смс без оплати або реєстрації. Розсилка sms по всьому світу, масова смс розсилка по Україні, країнам СНД і більше 200 країн світу, планувальник розсилки Ви можете запланувати смс розсилку на обрану дату і час і розподілити її в часі. Детальні звіти статистики смс-розсилок, що містить докладні звіти про доставку смс. Швидкодія, висока пропускна здатність. Швидкість доставки від 500 смс в секунду.

НАСТАВ ЧАС ЗМІНЮВАТИСЯ

Зробимо на 100%
крутий маркетинг.

Відмінний спосіб представити свою компанію в Інтернеті. Виділяйтеся крутим і яскравим веб-сайтом, серед своїх конкурентів.

Залишити заявку