Поліграфія

Логотип – один з найбільш ефективних інструментів реклами, впізнаваності товарів, торгових марок і головний атрибут іміджу компанії.

Професійно виготовлені з високоякісних матеріалів, за найбільш конкурентною ціною, візитні картки!

Візитки виготовляються на папері щільністю 350 гр (офсетний друк – тиражі від 1 000 шт), і папері щільністю 300 гр (цифровий друк – тиражі до 1 000 шт). Використовується традиційний розмір – 90х50 мм, щоб візитка відмінно поміщалася в портмоне або візитниці.

Ми виробляємо друк візиток різних видів. Ви можете замовити односторонні або двосторонні візитки. Також, Ви можете вибрати візитки з глянцевим лаком або замовити візитки з гібридним лаком, що додасть продукту особливий естетичний вигляд.

Тримайте свій бізнес пріоритетом у Вашому житті. Покажіть всім свої найпопулярніші продукти і послуги. Покладіть ці флаєри на лобове скло автомобілів або розкидайте по поштових скриньках. Не упускайте ваших клієнтів.

Ми пропонує для Вас стандартні, найбільш запитувані варіанти виготовлення флаєрів. Це можуть бути односторонні або двосторонні флаєри, на папері щільністю 90, 115, 130 або 350 гр / м.кв. Замовляючи друк флаєрів для своєї компанії Ви гарантовано просуваєте Ваш бізнес!

Коли потрібно привітати з днем ​​народження знайомого, ми підбираємо подарунок і купуємо в кіоску красиву листівку. Якщо ж мова йде про ділового партнера, листівка стає не тільки ознакою ввічливості, а й демонстрацією Вашого іміджу, підвищує в очах партнера Вашу репутацію. У цьому випадку прості листівки, які доступні в загальному продажу, менш доречні, ніж дизайнерські рішення. Ексклюзивна дизайнерська листівка покаже адресату Вашу до нього особливу увагу, важливість існуючих ділових відносин.

Ми пропонуємо друк листівок на папері 350 гр / м.кв., Від звичайної до євро (з 1 фальцем навпіл). Так само Ви можете замовити друк листівок з глянцевим УФ лаком або вибірковим Гібридним лаком.

Листівки найчастіше друкуються великими тиражами, так як це набагато вигідніше. До того ж подібна реклама в форматі листівки привертає до себе увагу яскравістю, привабливістю і якістю друку. Цільова спрямованість при роздачі допоможе залучити велику кількість потенційних покупців або замовників, так як на рекламні листівки можна нанести досить велика кількість потрібної і цікавої інформації, не дивлячись на їх невеликі розміри.

Ми пропонує для Вас друк листівок найрізноманітніших видів і форматів, на папері щільністю від 90 до 350 гр / м.кв., З такими варіантами післядрукарської обробки як глянсовий УФ-лак або вибірковий Гібридний Лак.

Буклети є іміджевим носієм інформації про компанію і послуги з максимальним інформаційним наповненням індивідуального дизайну. Традиційний буклет являє собою складений в кілька разів аркуш паперу, з двостороннім друком.

Ми пропонуємо друк буклетів різноманітних видів і форматів – від А3 до подвійного Євро, з одним або двома фальцами на папері щільністю від 90 до 130 гр / м.кв.

Серед безлічі способів повідомити або розповісти про товар або послугу потенційному покупцеві за допомогою реклами особливою популярністю користуються рекламні плакати. Така яскрава “наружка” зарекомендувала себе, чудово виконуючи функції не тільки привернути увагу до товару, але і підтримки інтересу до нього в подальшому. При цьому невисокий рівень витрат матеріалів при виготовленні плакатів обумовлює їх значну економічну ефективність.

Ми пропонуємо друк плакатів формату А3 або А2 на папері щільністю 130 гр / м.кв., Тиражами від 10 до 2 000 шт.

Професійно виготовлені з високоякісних матеріалів наклейки, по найбільш конкурентній ціні!

Наклейки виготовляються на спеціальному самоклейкому папері, круглої і прямокутної форми.

Друкована продукція відмінної якості, замовити можна залишивши заявку по телефону або на сайті!
Телефон: +38 098 8888-05-8 або залишити заявку на сайті.

Комплексні послуги

Отримуйте максимум, вибираючи комплексні послуги

Сайт + Реклама = Заявки від потенційних клієнтів вже в перший місяць після запуску. Аналітика, підтримка і подальший супровід.

Переглянути тарифні плани