Просування сайту

Просування сайту або SEO просування, або пошукова оптимізація – це комплекс дій для підняття Вашого сайту (позицій сайту) в результатах видачі популярних пошукових систем таких як Google або Яндекс з метою отримання безкоштовного трафіку по ключових запитах.

Простими словами просування сайту, потрібно для того що б Ви могли через певний час вийти на перші позиції і перестати платити за рекламу або зменшити бюджет на кліки. Підняття позицій, по певних запитах користувачів, в верх пошуку (в ТОП) видачі пошукових систем, з метою так званого просування сайту і збільшення трафіку. Зазвичай, чим вище Ваш сайт в результатах пошуку, тим більше зацікавлених відвідувачів переходить з пошукових систем, чим більше відвідувачів – тим більше шансів, що їм сподобаються Ваші послуги або товари і вони стануть Вашими клієнтами!

Ми займаємося SEO просуванням на професійному рівні, при цьому використовуємо тільки свої, напрацьовані роками методики. Всі роботи виконуються в ручному режимі, з кожним сайтом індивідуально!

В створення сайту Візитки входить:

* – Ми використовуємо тільки вічні посилання, тому що позиції не повинні підніматися і різко падати після зняття їх в біржах. Позиції повинні залишатися на своїх місцях, навіть після того як оплата на посилання перестане надходити!

Пошукове просування – більш якісний спосіб онлайн-просування, ніж звичайна реклама, пропонована агентствами інтернет-маркетингу. Цільової аудиторії пропонуються не оголошення, зазвичай підсвідомо ігноровані, а рішення її проблем і завдань.

Користувач бачить вас не в рекламній секції, а в топ-3 результатів пошуку, а тому мотивований в тому, щоб перейти на ваш сайт, купити ваші товари або скористатися послугами. Ви отримуєте якісну аудиторію, дійсно зацікавлену в вашому реченні.

ПРИШЛО ВРЕМЯ РАСТИ

Выведем в ТОП
поисковых систем

Оптимизируем сайт и выведем его на первые страницы поисковых систем, чтобы Вы смогли обогнать конкурентов и получать клиентов из поиска.

Оставить заявку