Студія S-GROUP

Піклуємось про Ваш бізнес в інтернеті

S-GROUP — (с-груп) студія, заснована в Вінниці в 2013 році. Наші клієнти — це малий, середній і великий бізнес, українські компанії, компанії з СНД, а також представники з 18 країн і 6 континентів.

Ми розробляємо цифрові рішення для бізнесу під ключ: сайти, додатки, дизайн, а також складні системи і продукти — SaaS (сервіси з підпискою), B2B і B2C маркетплейси і CRM системи для автоматизації та контролю складних процесів.

Ми — дбаємо про Ваш бізнес в інтернеті. Що б він був красивим, яскравим і зручним для клієнтів. Ми супроводжуємо Ваш проєкт на всіх його стадіях, допомагаємо рости і досягати поставлених цілей в діджитал продажах і маркетингу.

В’ячеслав / Founder

Ярослава / COO

Владислав / COO

Володимир / R&D

Дмитро / Developer

Вадим / Developer

Олексій / Developer

Наталя / Designer

Едуард / Designer

В’ячеслав / Developer

Катерина / Google Adwords

Віталій / Developer

Запрототипуєм,
та задизайним

Дизайн — це найголовніше в житті будь-якого проєкту. З його допомогою ідея переходить в діджитал і показує свій характер.

Зберемо, розробимо
і протестуємо

Зручно. Все що робимо для наших клієнтів — повинно бути зручно для них, і для їх клієнтів, на перше враження у вас три секунди.

Підтримаємо, просунемо
і зарекламимо

Допоможемо бізнесу не загубитися серед сотень конкурентів. Виведемо Ваш продукт / послугу на перші рядки пошукових систем.

6 років, більш ніж 400 проєктів, 16 ніш

Наш досвід дозволяє запустити і поліпшити продажу в інтернеті практично для будь-якої ніші.

Детальніше
ВИПЕРЕДЖАЙ КОНКУРЕНТІВ

Замов собі новий
корпоративний сайт

Відмінний спосіб представити свою компанію в Інтернеті. Виділяйтеся крутим і яскравим веб-сайтом, серед своїх конкурентів.

Замовити розробку